All Sport-RekordMagasinet (115st)

Missa inte eventuella underkategorier till vänster i menyn

Rekordmagasinet gavs ut mellan åren 1942-1969 till sista numret 22-1969. All Sport  mellan 1945-1967 (4 nr. 1967)

 

ANNONSPLATS LEDIG! Advertisement free!

 


All Sport-RekordMagasinet All Sport 1945
 Pris: 1300 kr / 149,4 €

All Sport 1945

Ahlqvist Edwin
508 sidor
Förlagets gröna klotband med pärmdekor i guld cirkelförlag 1945 illustrerad. Första årgången av All-Sport med de fem första häftena inklusive det allra första som utgavs som B-upplaga till Rekord-Magasinet i mars 1945. 1-5 komplett
Lite riss bokryggen
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1946
 Pris: 800 kr / 92,0 €

All Sport 1946

Ahlqvist Edwin red.
600 sidor
Förlagets bruna klotband Cirkelförlaget Göteborg 1946 illustrerad 2:a årgången komplett nr.1-7

Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1947
 Pris: 500 kr / 57,5 €

All Sport 1947

Ahlqvist Edvin
600 sidor
Förlagets blå klotband Cirkelförlaget Göteborg 1947 illustrerad 3:e årgången komplett nr.1-7. Riss bokryggen


Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1947 no 4 saknas
 Pris: 350 kr / 40,2 €

All Sport 1947 no 4 saknas

Ahlqvist Edvin
560 sidor
Förlagets blå klotband cirkelförlag 1947 illustrerad. årgång 1-7 ( no. 4. saknas!)
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1947 no. 3
 Pris: 80 kr / 9,2 €

All Sport 1947 no. 3

Ahlqvist Edvin red
98 sidor
Tidskrift All Sport 1947 illustrerad. IFK Norrköping, tre raka guldmedaljer.nött och slitet omslag
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1949 no. 1-6
 Pris: 550 kr / 63,2 €

All Sport 1949 no. 1-6

Ahlqvist Edvin red
490 sidor
Tidskrift All Sport 1949 illustrerad. Komplett årgång 1-6
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1950 no 7
 Pris: 80 kr / 9,2 €

All Sport 1950 no 7

Ahlqvist Edvin
82 sidor
Tidskrift cirkelförlaget 1950 illusterad. SM i friidrott generalmönstring för EM. Idrottsalbum bild Sverige VM-trupp 1950
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1952 no. 6
 Pris: 80 kr / 9,2 €

All Sport 1952 no. 6

Ahlqvist Edvin
66 sidor
Tidskrift cirkelförlaget 1952 illusterad. Sveriges nya landslag kan ta medalj i OS
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1953 no. 1
 Pris: 80 kr / 9,2 €

All Sport 1953 no. 1

Ahlqvist Edvin
66 sidor
Tidskrift cirkelförlaget 1953 illusterad. lite nött omslag
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1953 no. 3
 Pris: 80 kr / 9,2 €

All Sport 1953 no. 3

Ahlqvist Edvin
66 sidor
Tidskrift cirkelförlaget 1953 illusterad. SM-skidor, VM-skridsko Bandyfinalen.
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1953 no. 6-7
 Pris: 90 kr / 10,3 €

All Sport 1953 no. 6-7

Ahlqvist Edvin
82 sidor
Tidskrift cirkelförlaget 1953 illusterad. Semesternummer
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1955 no.4
 Pris: 120 kr / 13,8 €

All Sport 1955 no.4

Ahlqvist Edvin red
66 sidor
Tidskrift All Sport 1955 illustrerad. All Sport nr. 4. Med artikel om Sture Mårtensson (55-56 s.) Med dedikation från Sture till mor Ebba. Proviniens Sture Mårtensson Malmö FF
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1956
 Pris: 500 kr / 57,5 €

All Sport 1956

Ahlqvist Edwin
720 sidor
Förlagets gröna klotband Cirkelförlaget Göteborg 1956 illustrerad komplett nr.1-12. Några fläckar bokens baksidan
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1957
 Pris: 500 kr / 57,5 €

All Sport 1957

Ahlqvist Edvin red
740 sidor
Förlagets blå klotband Cirkelförlaget Göteborg 1957 illustrerad komplett nr.1-12
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1958
 Pris: 500 kr / 57,5 €

All Sport 1958

Ahlqvist Edvin red
740 sidor
Förlagets blå klotband Cirkelförlaget Göteborg 1958 illustrerad komplett nr.1-12. VM-fotboll, Ingo-Floyd m.m. Riss och lagad bokrygg, två sidor skadade i marginalen.
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1959
 Pris: 500 kr / 57,5 €

All Sport 1959

Ahlqvist Edvin red
740 sidor
Förlagets blå klotband Cirkelförlaget Göteborg 1959 illustrerad komplett nr.1-12. Fläckar bokens baksidan
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1960
 Pris: 500 kr / 57,5 €

All Sport 1960

Ahlqvist Edvin red
680 sidor
Förlagets brun klotband Cirkelförlaget Göteborg 1960 illustrerad komplett nr.1-12
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1961
 Pris: 500 kr / 57,5 €

All Sport 1961

Ahlqvist Edvin
740 sidor
Förlagets grön klotband Cirkelförlaget Göteborg 1961 illustrerad komplett nr.1-12
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1962
 Pris: 500 kr / 57,5 €

All Sport 1962

Ahlqvist Edwin
720 sidor
Förlagets blå klotband Cirkelförlaget Göteborg 1962 illustrerad komplett nr.1-12
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1963 no. 1-12
 Pris: 450 kr / 51,7 €

All Sport 1963 no. 1-12

Ahlqvist Edvin red
728 sidor
Tidskrift All Sport 1963 illustrerad. Komplett årgång, bild: No. 12 Julnummer, Simmarflickor för Tokyo. (Lösa tidningar)
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1964 no.1-12
 Pris: 450 kr / 51,7 €

All Sport 1964 no.1-12

Ahlqvist Edvin red
722 sidor
Tidskrift All Sport 1964 illustrerad. Komplett årgång. Bild OS-special Sommar-OS i Tokyo 1964.(Lösa tidningar)

Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1964 no.12 Julnummer
 Pris: 80 kr / 9,2 €

All Sport 1964 no.12 Julnummer

Ahlqvist Edvin
98 sidor
Tidskrift All Sport 1964 illustrerad. Jul- och Nyårsnummer
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1965 no.1-12
 Pris: 500 kr / 57,5 €

All Sport 1965 no.1-12

Ahlqvist Edwin red
790 sidor
Tidskrift All Sport 1964 illustrerad. Komplett årgång.(Lösa tidningar)


Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1966 no.1-12
 Pris: 500 kr / 57,5 €

All Sport 1966 no.1-12

Ahlqvist Edvin
660 sidor
Tidskrift All Sport 1966 illustrerad. Komplett årgång, näst sista årgången.(Lösa tidningar)
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1967  no.1-4
 Pris: 750 kr / 86,2 €

All Sport 1967 no.1-4

Ahlqvist Edvin red.
216 sidor
Tidskrift Cirkelförlaget Göteborg 1967 illustrerad. Sista årgången 1967 no. 1-4). Komplett årgång (Lösa tidningar)
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1967 no. 1
 Pris: 200 kr / 23,0 €

All Sport 1967 no. 1

Ahlqvist Edvin red
54 sidor
Tidskrift Cirkelförlaget Göteborg 1967 illustrerad. Sista årgången av All Sport, 1967 No 1. av fyra nummer. Kjell Johansson omslag
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1967 no.2
 Pris: 200 kr / 23,0 €

All Sport 1967 no.2

Ahlqvist Edvin
54 sidor
Tidskrift Cirkelförlaget Göteborg 1967 illustrerad. Sista årgången 1967 no. 1-4).

Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport 1967 no.4
 Pris: 250 kr / 28,7 €

All Sport 1967 no.4

Ahlqvist Edvin
54 sidor
Tidskrift Cirkelförlaget Göteborg 1967 illustrerad. Sista årgången 1967 no. 1-4). Sista nummer!
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport Allsvenska album 1951
 Pris: 100 kr / 11,5 €

All Sport Allsvenska album 1951

Ahlqvist Edwin red
14 sidor
Häfte Bilaga All Sport julnummer 1951 illustrerad. All Sport Allsvenska album 1951
Läs mer / Större bild
 Pris: 140 kr / 16,1 €

All sport idrottsalbum 1945

All sport & Ahlqvist Edvin
5 st.
Samlarbilder All sport idrottsalbum 1945, första årgången nr. 1-5 komplett. De stora idrottsbragderna. 1 Samlarbilder: Vasaloppssegrare, fanns både på sidan 2 och näst sista sidan -De stora Idrottsbragderna: Gunder Hägg,2 Håkan Lidman - Pavo Nurmi,3 Harry Snell - Jesse Owens,4 Olle Tandberg - Jack Dempsey,5 Gunnar Gren och Arne Nyberg - Nils Karlsson, Mora-Nisse Dubbla hålslag. Se: Samlarbilder, för flera årgångar
Läs mer / Större bild
 Pris: 120 kr / 13,8 €

All sport idrottsalbum 1947

All sport & Ahlqvist Edvin
6 st
Samlarbilder All sport idrottsalbum 1947, andra årgången nr. 1-6 komplett. De stora idrottsbragderna 1 Arvid Andrsson - Sven Utterström,2 Vasaloppet 1947 - Sven Rydell,3 Kurt Kreuger - Harry Stenqvist,4 Gefle IF - Joe Louis,5 Världrekordlagen 4x880 yards - Olle Tandberg,6 Idrottspojkar - Erik Larsson
fina ex.
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All sport idrottsalbum 1951
 Pris: 100 kr / 11,5 €

All sport idrottsalbum 1951

All sport & Ahlqvist Edvin
11 st
Samlarbilder All sport idrottsalbum 1951, no. 1-11 komplett. De stora idrottsbragderna 1 Lennart "Nacka" Skoglund - Einar Ask 2 Sven Davidson - Jim Braddock
3 Hjallis Andersen - Scotch Fez
4 Nils Karlsson - Nisse Karlsson
5 John Davis - Lennart Bergelin
6 Hasse Jeppson - Arne Borg
7 Stig Sjölin - Kurt Kreuger
8 Gunnar Gren, Nacka Skoglund, Gunnar Nordahl - Randolph Turpin
9 Amerikas amatörlag i boxning - John Wickström
10 Elis Ask - Joe Walcott
11 Enar Josefsson - Ishockeylandslaget
Dubbla hålslag.
Läs mer / Större bild
 Pris: 100 kr / 11,5 €

All sport idrottsalbum 1952

All sport & Ahlqvist Edvin
120 sidor
Samlarbilder All sport idrottsalbum 1952 1-12 komplett. De stora idrottsbragderna 1 Rune Larsson - Freddie Mills
2 Nils Karlsson - Nils Karlsson
3 Birger Ruud - Per-Erik Hedlund
4 Erik Nilsson - AC Milan
5 Per-Olof Östrand - Arne Andersson
6 Karin Lindberg - George Rohden
7 Gösta Svensson - Ingemar Johansson
8 OS-Guld i fotboll - Bob Mathias
9 Charles Moore - Emil Zatopek
10 Roland Nilsson - Josy Barthel
11 Dan Forsberg - Rocky Marciano
12 Yngve Brodd - Dan Forsberg
Dubbla hålslag
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet All Sport no.1 1957
 Pris: 80 kr / 9,2 €

All Sport no.1 1957

Ahlqvist Edvin
82 sidor
Tidskrift All Sport 1957 illustrerad. Sommarolympiaden Melbourne 1956 nött och skadad rygg.
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet Kodnyckel Rekordmagasinet lagbild index nr 1942-1969
 Pris: 70 kr / 8,0 €

Kodnyckel Rekordmagasinet lagbild index nr 1942-1969

Sportboken
14 sidor
14 st A4 sidor med info från nr 1 1942 (Elfsborg) till
nr 22 1969 (IFK Norrköping). Samt alla nr från Fib/Aktuellt nr 44 1969 till nr 35 1970. Före 1951 finns ej nummer och årtal angivet på lagbilderna.
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet Originalteckningar  Rekordmagasinet
 Pris: 600 kr / 69,0 €

Originalteckningar Rekordmagasinet

Lindblom Thord
2 sidor
2 st. originalteckningar av signaturen Thord, Rekordmagasinet 45x30cm (Thord Lindblom) 1920-1989. Omslagsteckning till nästan alla omslag till både Rekordmagasinet och Allsport.
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet Rekord Magasinet 1944 no. 7
 Pris: 160 kr / 18,4 €

Rekord Magasinet 1944 no. 7

Ahlqvist Edvin red
42 sidor
Tidskrift Rekord Magasinet no.7 1944. Lagbild Stockholms Göta. (tidningsryggen förstärkt)
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet Rekord Magasinet 1944 no.42
 Pris: 200 kr / 23,0 €

Rekord Magasinet 1944 no.42

Ahlqvist Edvin red
42 sidor
Tidning Rekordmagasinet no. 42 1944 - lagbild Sveriges Avesta AIK Fint ex.

Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet Rekord Magasinet 1948 no. 35
 Pris: 70 kr / 8,0 €

Rekord Magasinet 1948 no. 35

Ahlqvist Edvin red
34 sidor
Tidskrift Rekord Magasinet no.35 1948. Lagbild Svenska olympialaget i fotboll 1948/Birger Bian Rosengren IFK Norrköping. lite nött ex.
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet Rekord Magasinet:s Allsvenska album 1952
 Pris: 100 kr / 11,5 €

Rekord Magasinet:s Allsvenska album 1952

Ahlqvist Edwin red
14 sidor
Bilaga Tidningen Rekord Magasinet 1952 Julnummer. Rekord Magasinet:s Allsvenska album 1952
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet Rekord Magasinet:s Allsvenska album 1953
 Pris: 100 kr / 11,5 €

Rekord Magasinet:s Allsvenska album 1953

Ahlqvist Edwin red
14 sidor
Bilaga Tidningen Rekord Magasinet 1953 Julnummer. Rekord Magasinet:s Allsvenska album 1953
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet Rekord med sportrevyn nr. 2 1967
 Pris: 60 kr / 6,9 €

Rekord med sportrevyn nr. 2 1967

Ahlqvist Edvin
42 sidor
Tidning Rekord-magasinet 1967 - lagbild Södertälje SK lite nött omslag
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet Rekord med sportrevyn nr. 6 1967
 Pris: 60 kr / 6,9 €

Rekord med sportrevyn nr. 6 1967

Ahlqvist Edvin
42 sidor
Tidning Rekord-magasinet no. 6 1967 - lagbild Edsbyns IF.
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet Rekord med sportrevyn nr.11 1967
 Pris: 60 kr / 6,9 €

Rekord med sportrevyn nr.11 1967

Ahlqvist Edvin
42 sidor
Tidning Rekord-magasinet 1967 - lagbild Tjeckoslovakien
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet Rekord med sportrevyn nr.12 1967
 Pris: 60 kr / 6,9 €

Rekord med sportrevyn nr.12 1967

Ahlqvist Edvin
42 sidor
Tidning Rekord-magasinet 1967 - lagbild Hammarby IF
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet Rekord med sportrevyn nr.21 1967
 Pris: 60 kr / 6,9 €

Rekord med sportrevyn nr.21 1967

Ahlqvist Edvin
42 sidor
Tidning Rekord-magasinet 1967 - lagbild V. Frölunda IF
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet RekordMagasinet 1951 Julnummer
 Pris: 80 kr / 9,2 €

RekordMagasinet 1951 Julnummer

Ahlqvist Edvin red
50 sidor
Tidningen Rekord Magasinet 1951 Julnummer nr. 50-51 illustrerad. Lagbild Danmarks landslag. lite fläckigt omslag

Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet Rekordmagasinet 1953
 Pris: 180 kr / 20,7 €

Rekordmagasinet 1953

Ahlqvist Edvin red
306 sidor
9 ex. Tidskrift Rekordmagasinet 1953 no. 1-9. Med adress på framsidan 4 ex. klammerhäftena lite rostiga samt några ex. vattenskadat.
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet Rekordmagasinet 1954
 Pris: 250 kr / 28,7 €

Rekordmagasinet 1954

Ahlqvist Edvin red.
576 sidor
12 ex. Tidskrift Rekordmagasinet 1953 no. 30,32, 35-37,39-40, 43, 47, 48.
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet Rekordmagasinet 1955
 Pris: 200 kr / 23,0 €

Rekordmagasinet 1955

Ahlqvist Edvin red.
340 sidor
10 ex. Tidskrift Rekordmagasinet 1955 no. 4-6, 8, 10, 12, 14, 17, 38-39. Namnstämpel på framsida.
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet RekordMagasinet 1959 Julnummer
 Pris: 90 kr / 10,3 €

RekordMagasinet 1959 Julnummer

Ahlqvist Edvin red
66 sidor
Tidning Rekord Magasinet 1959 nr. 50-51 Julnummer illustrerad, lagbild Svenska landslaget. lite skadat omslag

Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet Rekordmagasinet 1960
 Pris: 200 kr / 23,0 €

Rekordmagasinet 1960

Ahlqvist Edvin red.
272 sidor
8 ex. Tidskrift Rekordmagasinet 1960 no. 31, 37-38, 45-46, 48-49, 52.
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet RekordMagasinet idrottsalbum 1944
 Pris: 2200 kr / 252,9 €

RekordMagasinet idrottsalbum 1944

Ahlqvist Edwin
46
Originalpärm Rekord-magasinet idrottsalbum lagbilder 1944. No. 1-46 komplett årgång,(Ej hela tidning)
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet RekordMagasinet idrottsalbum 1945
 Pris: 1600 kr / 183,9 €

RekordMagasinet idrottsalbum 1945

Ahlqvist Edwin
50
Originalpärm Rekord-magasinet idrottsalbum lagbilder 1945. No. 1-50 komplett årgång,(Ej hela tidning)
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet RekordMagasinet idrottsalbum 1948
 Pris: 800 kr / 92,0 €

RekordMagasinet idrottsalbum 1948

Ahlqvist Edwin
46 st.
Originalpärm Rekord-magasinet idrottsalbum lagbilder 1947. No. 1-48, saknas no.6, och 18 (Ej hela tidning)
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet RekordMagasinet idrottsalbum 1949
 Pris: 800 kr / 92,0 €

RekordMagasinet idrottsalbum 1949

Ahlqvist Edwin red.
50 sidor
Originalpärm Rekord-magasinet idrottsalbum med lagbilder 1949. 1-50 komplett (Ej hela tidning)
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet RekordMagasinet idrottsalbum 1953
 Pris: 600 kr / 69,0 €

RekordMagasinet idrottsalbum 1953

Ahlqvist Edwin red.
51 st.
Originalpärm Rekord-magasinet idrottsalbum lagbilder 1953 no 1-51, komplett (Ej hela tidning)
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet RekordMagasinet idrottsalbum 1956
 Pris: 500 kr / 57,5 €

RekordMagasinet idrottsalbum 1956

Ahlqvist Edwin red
51 st.
Originalpärm Rekord-magasinet idrottsalbum lagbilder 1956 no 1-51,komplett årgång (Ej hela tidning)
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet RekordMagasinet idrottsalbum 1957
 Pris: 500 kr / 57,5 €

RekordMagasinet idrottsalbum 1957

Ahlqvist Edwin red.
51 sidor
Originalpärm Rekord-magasinet idrottsalbum lagbilder 1957 1-51/52 komplett. (Ej hela tidning)
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet RekordMagasinet idrottsalbum 1960
 Pris: 450 kr / 51,7 €

RekordMagasinet idrottsalbum 1960

Ahlqvist Edvin red
51 sidor
Originalpärm Rekord-magasinet idrottsalbum med lagbilder 1960 komplett no.1-52. (Ej hela tidning)
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet RekordMagasinet idrottsalbum 1962
 Pris: 400 kr / 46,0 €

RekordMagasinet idrottsalbum 1962

Ahlqvist Edvin red
50 st.
Rekord-magasinet idrottsalbum lagbilder 1962 komplett. 1-50 (Ej hela tidning)
Läs mer / Större bild
 Pris: 400 kr / 46,0 €

RekordMagasinet idrottsalbum 1966

Ahlqvist Edvin red
42 st.
Rekord-magasinet idrottsalbum lagbilder 1-52 st. (no.13,22-23,25,31,40,48-50/51 saknas). (Ej hela tidning)
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet RekordMagasinet idrottsalbum no. 2 1942
 Pris: 400 kr / 46,0 €

RekordMagasinet idrottsalbum no. 2 1942

Ahlqvist Edwin
1 st.
Samlarbild Rekord-magasinet idrottsalbum lagbilder IFK Norrköping 1942/Olle Tandberg No. 2. Första årgången. Lite skadat samt dubbla hålslag
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet RekordMagasinet idrottsalbum no. 7 1943
 Pris: 250 kr / 28,7 €

RekordMagasinet idrottsalbum no. 7 1943

Ahlqvist Edwin
1 st.
Samlarbild Rekord-magasinet idrottsalbum lagbild Hälsningborgs IF/Arne Borg No. 7. 2:a årgången.
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet RekordMagasinet idrottsalbum no. 8 1943
 Pris: 250 kr / 28,7 €

RekordMagasinet idrottsalbum no. 8 1943

Ahlqvist Edvin red.
1 st.
Samlarbild Rekord-magasinet idrottsalbum lagbild Malmö FF/Arne Andersson No. 8 -1943. 2:a årgången.
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet RekordMagasinet idrottsalbum no. 9 1943
 Pris: 250 kr / 28,7 €

RekordMagasinet idrottsalbum no. 9 1943

Ahlqvist Edvin red.
1 st.
Samlarbild Rekord-magasinet idrottsalbum lagbild IFK Eskilstuna/Sven Rydell No. 9 1943. 2:a årgången.
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet RekordMagasinet idrottsalbum no.10 1943
 Pris: 250 kr / 28,7 €

RekordMagasinet idrottsalbum no.10 1943

Ahlqvist Edvin red.
1 st.
Samlarbild Rekord-magasinet idrottsalbum lagbild IF Elfsborg/Harry Snell No. 10 1943. 2:a årgången.
Läs mer / Större bild
All Sport-RekordMagasinet RekordMagasinet idrottsalbum no.12 1943
 Pris: 250 kr / 28,7 €

RekordMagasinet idrottsalbum no.12 1943

Ahlqvist Edvin red.
1 st.
Samlarbild Rekord-magasinet idrottsalbum lagbild Örgryte IS/Henry Karlsson No 12 1943. 2:a årgången.
Läs mer / Större bild